Szanowni mieszkańcy Augustowa!

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „GIGA” Sp. z o.o. w Augustowie informuje, że w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 wprowadzającym na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 wykonywanie zadań o charakterze publicznym  zostaje ograniczone wyłącznie do zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom oraz w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

W związku z powyższym w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo do odwołania ograniczamy możliwość osobistych wizyt w siedzibie naszej Spółki.

Wszelkie sprawy związane z awariami i uwagami dotyczącymi funkcjonowaniem systemu ciepłowniczego eksploatowanego przez Spółkę prosimy zgłaszać:

  1. telefonicznie pod numer telefonu (87) 64 47 930 lub
  2. e-mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy również o zamknięciu do odwołania funkcjonującej w siedzibie Spółki kasy. Wszelkie opłaty proszę regulować za pomocą przelewu bankowego lub przekazu pocztowego na wskazany w fakturze numer rachunku.

 

                                                         Dziękujemy za wyrozumiałość